Drabužių, suknelių nuoma Radviliškyje

Salone gausus įvairiausių suknelių pasirinkimas. Nuotakos gali rinktis iš garsių kolekcinių suknelių, tokių kaip „Blue by Enzuani“, „Fara Sposa“, „Herms“ bei kitų. Skirtingų ilgių, spalvų ir stilių vestuvinių suknelių pasirinkimas pradžiugins kiekvieną būsimą nuotaką. Jei turite savo įsivaizduojamą modelį, tuomet Jums pasirengusios padėti mūsų salono patyrusios meistrės – siuvėjos, kurios išklausys Jus, patars ir pasiūs suknelę pagal visus Jūsų poreikius, kuri papuoš Jus ir Jūsų šventę.

Taip pat turime skirtingų dydžių, spalvų ir stilių suknelių, kuriomis papuošime kiekvieną, kuri nori atrodyti išskirtinai ir ypatingai. Pamergės gali rinktis iš skirtingų modelių, spalvų, ilgių arba visiškai vienodų suknelių. O gal būsite svečias? Tuomet pasiūlysime vakarinių, kokteilinių ir kitokioms progoms tinkamų suknelių.

  • blue by enzuani
  • fara sposa
  • herms

Aksesuarų nuoma

Turime vis atnaujinamų skirtingų papuošalų komplektų, nuometų, keliaraiščių, pagalvėlių žiedams (gaminame patys ir siuvinėjame Jaunųjų vardus, jungtuvių datas ir pan.), automobilių puošimo reikmenų.

Galime pasiūlyti galvos dekorų, kaip sagės, karūnėlės, lankeliai, mini skrybėlaitės, retro stiliaus skrybėlaitės.


Taip pat gaminame papuošalus pagal individualius užsakymus.

Siuvimas

Patikimos ir patyrusios meistrės – siuvėjos, malonus aptarnavimas, norimo drabužio modelio parinkimas, konstravimas, modeliavimas, audinio parinkimas. Gražus, kruopštus ir kokybiškas darbas.
Siuvame visiems ir viską!


Laukiame kiekvieno!